.

Promocja spływów: Supraśl, Sokołda

start I o nas I oferta I kajaki I cennik I galeria I kontakt

.


 


Jednodniowe

Spływy jednodniowe  są doskonałym rozwiązaniem weekendowego wypoczynku. Kilkugodzinny spływ Supraślą, Sokołdą, Biebrzą czy Narwią pozwoli Państwu wypocząć i obcować z przyrodą podlaskich rzek.
Oferujemy Państwu dogodny wybór rzek na dowolnym odcinku. Zachęcamy również do skorzystania gotowych programów, spływów zorganizowanych oraz poniższych propozycji spływów:

Supraśl
Odcinek: Supraśl – Wasilków 17 km

Sokołda – Supraśl
Odcinek: Sokołda – Supraśl 20 km

Sokołda
Odcinek: Straż – Sokołda 22 km

Biebrza
Odcinek: Wroceń – Osowiec – Twierdza 19 km
Odcinek: Dolistowo- Goniądz 18 km

Narew
Odcinek: Ploski – Doktorce 16 km
Odcinek: Doktorce – Suraż 17 km


Dwudniowe

Spływy dwudniowe to doskonały sposób na aktywny wypoczynek w kajaku. Pełne dwa dni wśród podlaskiej przyrody pozwolą Państwu na relaks w pełnym tego słowa znaczeniu. Rzeka Supraśl, Sokołda, Biebrza, Narew i Bug swoimi urokami zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów.
Oferujemy Państwu dogodny wybór rzek na dowolnym odcinku. Zachęcamy również do skorzystania gotowych programów, spływów zorganizowanych oraz poniższych propozycji spływów:

Supraśl
Odcinek: Radunin – Wasilków 45 km

Sokołda – Supraśl
Odcinek: Straż – Supraśl 42 km

Biebrza
Odcinek: Jagłowo – Osowiec – Twierdza 40 km

Bug
Odcinek: Mielnik – Drohiczyn 35 km

Narew
Odcinek: Narew – Doktorce 47 kmTrzydniowe  


Trzy dni aktywnego wypoczynku i obcowanie z przyrodą najpiękniejszych podlaskich rzek: Supraśli, Sokołdy, Biebrzy, Narwi i Bugu swoimi urokami zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów. Oferujemy Państwu dogodny wybór rzek na dowolnym odcinku. Zachęcamy również do skorzystania gotowych programów, spływów zorganizowanych oraz poniższych propozycji spływów:

Supraśl
Odcinek: Radunin – Dzikie 45 km

Sokołda – Supraśl
Odcinek: Straż – Wasilków 54 km

Biebrza
Odcinek: Sztabin– Osowiec – Twierdza 51 km

Bug
Odcinek: Niemirów – Drohiczyn 47 km

Narew
Odcinek: Narew – Suraż 64 km

Rospuda
Odcinek: Bakałarzewo – Augustów 42 km


Dłuższe

Jeśli pragniecie Państwo poznać Podlaskie rzeki na całym ich kilometrażu  zapraszamy na spływ trwające od 4 do 9 dni. Mogą Państwo indywidualnie modyfikować odcinki w zależności od czasu przeznaczonego na spływ.
Oferujemy Państwu dogodny wybór rzek na dowolnym odcinku. Zachęcamy również do skorzystania gotowych programów, spływów zorganizowanych oraz poniższych propozycji spływów:

Biebrza – od 4 do 9 dni
Odcinek: Lipsk – Wizna 137 km

Bug – od 4 do 9 dni
Odcinek: Niemirów – Zalew Zegrzyński 210 km


Indywidualne                        

Indywidualne spływy kajakowe to idealna forma wypoczynku i oderwania się od zgiełku dnia codziennego. To również alternatywa aktywnego wypoczynku z dala od wielkiego miasta i obcowanie na łonie dzikiej przyrody parków narodowych i krajobrazowych wśród puszczańskich rzek, sielskiego krajobrazu podlaskiej wsi, pozwala spokojnie podróżować bez pośpiechu, leniwie, tak po prostu...To także okazja do poznania nowych ludzi, ich pasji i zainteresowań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia w kajaku!


Grupowe

Grupowe spływy kajakowe to doskonała okazja do wypoczynku wspólnie z grupą znajomych, przyjaciół  i rodziną. To także aktywne spędzenie czasu, poznanie swoich możliwości i doskonalenie umiejętności. Nasz pełny profesjonalizm jako organizatora turystyki oraz bogata oferta zapewnią Państwu 100% satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia w kajaku!


Integracyjne 

Integracyjne spływy kajakowe to doskonała oferta dla firm, instytucji oraz szkół. Wspólny wypoczynek integruje i jest doskonałą okazją do lepszego poznania się po godzinach pracy. To także aktywne spędzenie czasu, poznanie swoich możliwości i doskonalenie umiejętności. Nasz pełny profesjonalizm jako organizatora turystyki oraz bogata oferta zapewnią Państwu 100% satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia w kajaku!


Rodzinne

Rodzinne spływy kajakowe to doskonała okazja spędzenia soboty, bądź niedzieli w kajaku. do wypoczynku wspólnie z grupą znajomych, przyjaciół  i rodziną. To także aktywny wypoczynek oraz podziwianie piękna przyrody podlaskich rzek. Nasz pełny profesjonalizm jako organizatora turystyki oraz bogata oferta zapewnią Państwu 100% satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia w kajaku!


Tematyczne

Tematyczne spływy kajakowe to nowość oferowana przez naszą firmę. Podróżowanie w kajaku i obcowanie na łonie dzikiej przyrody parków narodowych i krajobrazowych oraz poznanie środowiska przyrodniczego pod okiem naukowców pozwolą połączyć wypoczynek z nauką. Podczas spływów kajakowych oferujemy warsztaty z:
- ornitologii, obserwowanie i rozpoznawanie ptaków,
- gleboznawstwa,
- geologii i geomorfologii,
- hydrobiologii,
- ichtiologia-herpetofauna-bentos,
- ochrony przyrody.
Naszymi wykładowcami są pracownicy naukowi z białostockich uczelni, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują wszelkiego rodzaju sprzęt wykorzystywany również podczas warsztatów.

 

Polecamy!
- MAJÓWKA
- BOŻE CIAŁO
o
Programy:
- Meandrami Supraśli
- Czas biebrzańskiej sielanki
- W krainie nadbużańskich inspiracji
.

Spływy:

- jednodniowe
- dwudniowe
- trzydniowe
- dłuższe
- indywidualne
- grupowe
- integracyjne
- rodzinne
- tematyczne
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

                         KajakNaWeekend.pl ©