.

Promocja spływów: Supraśl, Sokołda

start I o nas I oferta I kajaki I cennik I galeria I kontakt

.


 


O nas
.
Jesteśmy grupą ludzi, która swoimi pasjami chce się podzielić z Państwem oferując usługi na najwyższym poziomie.

Konrad

Ratownik wodny. Kocha wszystko co jest związane z wodą. Od ponad 15 lat czynnie uprawia pływanie. O pływaniu mówi się mało, ponieważ jest ono wyjątkowe, a pływacy to wyjątkowi ludzie. Od kilku lat w sezonie letnim czuwa nad bezpieczeństwem turystów na Plaży Centralnej w Kołobrzegu. Z wykształcenia ratownik medyczny i pracujący w tym zawodzie na co dzień. Przygodę z kajakami rozpoczął ponad 8 lat temu na spływach kajakowych na Rospudzie, które do dziś przywołują wspomnienia nieprzetartego, dziewiczego szlaku o wyjątkowych wartościach przyrodniczych.

Tomek

Absolwent Ochrony Środowiska Politechniki Białostockiej. Miłośnik przyrody polskiej, głównie Polski północno-wschodniej. Sercem związany z Doliną Bugu, gdzie się wychowywał i dorastał. Doskonały organizator i logistyk, który potrafi zorganizować prawie wszystko. W czasach studenckich aktywnie działał w Kole Naukowym Studentów Ochrony Środowiska, gdzie miał możliwość organizacji pierwszych wyjazdów i wycieczek. Jego pasją jest fotografia, góry oraz kajaki, z którymi chce się dzielić z Państwem organizując niezapomniane wyprawy kajakowe.

Asia

"Zawsze lubiłam odkrywać nowe, interesujące miejsca. Podróżować rowerem po czystych zielonych lasach i odkrywać piękne zakątki. Jednak dopiero, gdy zostałam przewodnikiem terenowym zrozumiałam wyjątkowość województwa podlaskiego. Nieskazitelna przyroda i regionalizm ludzi tu żyjących sprawia, że nie znam innego miejsca na ziemi tak przyjaznego do życia. Przewodnictwo, to dla mnie przede wszystkim pasja i możliwość odkrywania nieznanego. Czerpię radość ze spotkań z turystami, mogąc przekazać im swoją wiedzę".

Polecamy!
- MAJÓWKA
- BOŻE CIAŁO
o
Programy:
- Meandrami Supraśli
- Czas biebrzańskiej sielanki
- W krainie nadbużańskich inspiracji
.

Spływy:

- jednodniowe
- dwudniowe
- trzydniowe
- dłuższe
- indywidualne
- grupowe
- integracyjne
- rodzinne
- tematyczne
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

                         KajakNaWeekend.pl ©